Pohvala za saradnju

Vaše mišljenje nam je bitno! Ovde možete preneti Vaše iskustvo vezano za kupovinu preko nas.
rock15
Posts: 11
Joined: 11. Jun 2010, 22:14

Re: Pohvala za saradnju

Post by rock15 »

Pohvaljujem saradnju.Djordje je svoj posao obavio veoma korektno kao sto je i rekao :) .Srecan sam sto se na ovaj nacin mogu kupovati stvari sa ebay-a kao i gramofonske ploce(ja sam uzeo kiss-alive!) tako da svima koji zele da kupuju ploce koje nemogu mozda naci u srbiji preporucujem ovakav nacin kupovine.
nameless1
Posts: 35
Joined: 05. Sep 2010, 19:45

Re: Pohvala za saradnju

Post by nameless1 »

Zelim da pohvalim saradnju; sve je proslo u savrsenom redu.. Naravno, nastavicu da kupujem na ovaj nacin.. :)

http://www.flickr.com/photos/53771158@N02/4973566389/
biant92
Posts: 4
Joined: 13. Aug 2010, 09:00

Re: Pohvala za saradnju

Post by biant92 »

Kratko i jasno, Djole je pravi profesinalac, od narudzbine do dostave posiljke na kucnu adresu obavestavao me je o svim koracima koje je preduzimao, svaku stavku je ispostovao do kraja, sve pohvale i preporuke za saradnju sa Djoletom !!!
bibir3
Posts: 85
Joined: 01. Jan 2011, 01:50

Re: Pohvala za saradnju

Post by bibir3 »

Sve pohvale za Djordja, jako pristojan, vrlo strpljivo odgovara na sva pitanja, kojih je, u mom slucaju, bilo mali milion :mrgreen: . Prezadovoljna sam saradnjom sa njim i sigurno cu je nastaviti!
User avatar
aerox
Posts: 10
Joined: 24. Jan 2011, 15:43

Re: Pohvala za saradnju

Post by aerox »

Evo da i ja pohvalim naseg Djordja,paket je stigao u Nemacku upravo sam dobio potvrdu a evo sta je kupljeno
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... &viewitem=

jos jednom hvala Djordjetu na usluzi
sanelita
Posts: 6
Joined: 03. Feb 2011, 12:11

Re: Pohvala za saradnju

Post by sanelita »

Jedan paket stigao u Austriju...Cekamo drugi...Svaka pohvala i preporuka za saradnju
Mara
Posts: 5
Joined: 06. Mar 2011, 00:16

Re: Pohvala za saradnju

Post by Mara »

Obe knjige koje sam narucila su stigle veoma brzo. Odlicna saradnja, brza i efikasna.
altec
Posts: 28
Joined: 28. Feb 2011, 14:05

Re: Pohvala za saradnju

Post by altec »

Svaka cast !!! Sve po dogovoru !!!
bibir3
Posts: 85
Joined: 01. Jan 2011, 01:50

Re: Pohvala za saradnju

Post by bibir3 »

Jos jedna kupovina uspesno obavljena i jos jedna zelja sprovedena u delo samo zahvaljujuci Djordju! Sve pohvale za korektan odnos i strpljenje. Puuuuno hvala!
bibir3
Posts: 85
Joined: 01. Jan 2011, 01:50

Re: Pohvala za saradnju

Post by bibir3 »

I jos jedna uspesna kupovina zavrsena besprekorno i u najkracem mogucem roku. Sve pohvale za Djordja, zaista. Svaka cast!
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests