Parfem

Interesuje Vas nešto? Slobodno podstavite pitanje vezano za aukcije, plaćanje, transport, ...
Takođe ovde možete obaviti kupovinu.
Forum rules
Molimo Vas nemojte ovde ostavljati privatne informacije, jer svako može da čita ono što je napisano na ovom delu sajta. Ovo uključuje imena, adrese, korisnička imena, lozinke, email adrese, brojeve telefona, brojeve bankovnih računa, račune sa PayPal i ostalih servisa. Ove informacije možete poslati privatnom porukom.
Kupovinom preko nas prihvatate uslove saradnje i pravila poslovanja.
NesaBg
Posts: 23
Joined: 24. Aug 2016, 09:09

Re: Parfem

Post by NesaBg »

Da li ste dobili moje privatne poruke sa dokazom o uplati?
User avatar
Djordje
Administracija
Posts: 7362
Joined: 31. Dec 2009, 03:30
Contact:

Re: Parfem

Post by Djordje »

Nadam se da ce stici za oko 20 dana.
Ukoliko niste kuci postar ce ostaviti na vratima ili u sanducetu obavestenje da odete u postu i preuzmete paket.
Pozitivna iskustva sa prethodnih kupovina mozete procitati ili ostaviti ovde.
NesaBg
Posts: 23
Joined: 24. Aug 2016, 09:09

Re: Parfem

Post by NesaBg »

Postovani...jos uvek nisam dobio parfem. ..iako je proslo vise od 20 dana. Nemam nikakvo obavestenje u sanducetu da je postar dolazio. Da li vi mozete proveriti da li je prodavac poslao parfem? Hvala unapred
User avatar
Djordje
Administracija
Posts: 7362
Joined: 31. Dec 2009, 03:30
Contact:

Re: Parfem

Post by Djordje »

Kontaktirao sam prodavca, kada budem imao informaciju neku od njega prenecu Vam.
Pozitivna iskustva sa prethodnih kupovina mozete procitati ili ostaviti ovde.
User avatar
Djordje
Administracija
Posts: 7362
Joined: 31. Dec 2009, 03:30
Contact:

Re: Parfem

Post by Djordje »

Paket je iz nekog razloga zadržan u transportu.

Ukoliko želite da dobijete detaljnije informacije, pozovite DHL, broj paketa je 7524262222

Brojevi telefona su 011 3105500 i 011 3181844
Pozitivna iskustva sa prethodnih kupovina mozete procitati ili ostaviti ovde.
NesaBg
Posts: 23
Joined: 24. Aug 2016, 09:09

Re: Parfem

Post by NesaBg »

Sta to konkretno znaci? Da paket nece ni stici ili da zbog toga kasni?
User avatar
Djordje
Administracija
Posts: 7362
Joined: 31. Dec 2009, 03:30
Contact:

Re: Parfem

Post by Djordje »

Ne znam, paket se zadrzao u transportu. Preko interneta ne moze da se proveri zasto, vec samo pise da stoji na nekoj lokaciji.
Pozitivna iskustva sa prethodnih kupovina mozete procitati ili ostaviti ovde.
NesaBg
Posts: 23
Joined: 24. Aug 2016, 09:09

Re: Parfem

Post by NesaBg »

Poštovani Djorje,

zvao sam DHL. pošiljka Pošiljka je zadržana odmah na samom početku putovanja...u Kuvajtu ili Bahreinu nisam bas shvatio. Vi znate uostalom od koga prodavca ste naručili.
U svakom slučaju rekli su mi da vrše proveru sa njihove strane šta je problem, ali i da u međuvremenu kontaktiram prodavca da on zove DHL u zemlji gde je poslao da pita u čemu je problem. Da li uopšte parfemi mogu da se šalju oreko DHL-a itd.
Zbog toga Vas molim da ga kontaktirate i da mu objasnite dase on raspita kod agencije preko koje je poslao u čemu je problem.
User avatar
Djordje
Administracija
Posts: 7362
Joined: 31. Dec 2009, 03:30
Contact:

Re: Parfem

Post by Djordje »

Ok, recicu prodavcu da pozove DHL i raspita se. Kada budem imao novih informacija javicu Vam.
Pozitivna iskustva sa prethodnih kupovina mozete procitati ili ostaviti ovde.
NesaBg
Posts: 23
Joined: 24. Aug 2016, 09:09

Re: Parfem

Post by NesaBg »

Poštovani Djordje,

Dobio sam dodatno pojašnjenje iz DHL.
Kažu da je parfem zadržan (nije ni krenuo iz Bahreina) jer je svrstan u opasnu materiju zbog visokog sadržaja alkohola. Oni odavde ne mogu ništa da urade.
Prodavac, odnosno pošiljalac treba da kontaktira DHL i da eventualno dostavi dodatnu izjavu vezanu za sadržaj parfema ili da mu se parfem vrati.
Molim te da ga kontaktiraš.

Pozdrav
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests