Porudzbina

Interesuje Vas nešto? Slobodno podstavite pitanje vezano za aukcije, plaćanje, transport, ...
Takođe ovde možete obaviti kupovinu.
Forum rules
Molimo Vas nemojte ovde ostavljati privatne informacije, jer svako može da čita ono što je napisano na ovom delu sajta. Ovo uključuje imena, adrese, korisnička imena, lozinke, email adrese, brojeve telefona, brojeve bankovnih računa, račune sa PayPal i ostalih servisa. Ove informacije možete poslati privatnom porukom.
Kupovinom preko nas prihvatate uslove saradnje i pravila poslovanja.
Draza76
Posts: 42
Joined: 28. Jan 2010, 18:37

Re: Porudzbina

Post by Draza76 »

Koliko bih trebao da uplatim za ovaj artikal?Od istog je prodavca.
http://cgi.ebay.co.uk/Waterlife-Poolshi ... 6fc38a591c
User avatar
Djordje
Administracija
Posts: 7362
Joined: 31. Dec 2009, 03:30
Contact:

Re: Porudzbina

Post by Djordje »

Ne znam koliko je postarina, a trebali bi da mi kazete sta vam najvise odgovara mislim na - Waterlife Poolshield pond:
Pozitivna iskustva sa prethodnih kupovina mozete procitati ili ostaviti ovde.
Draza76
Posts: 42
Joined: 28. Jan 2010, 18:37

Re: Porudzbina

Post by Draza76 »

Za ovaj artikal sto mi je stigao danas je postarina bila 4.40 funti.To je ovaj artikal:
http://cgi.ebay.co.uk/Waterlife-8-3-buf ... 8d322#shId
Ovaj artikal sto bih sada kupio je od 125 mls (mililitara) i kosta 7.14 funti.Po gabaritu i tezini je duplo manji od ovog predhodnog tako da mislim da bi i postarina trebala da bude ista.Mozes i da pitas prodavca za racun ali da se pozoves na to da smo vec kupili od njega odredjeni proizvod pre par dana,zato sto su mi uz proizvod poslali i njihovu vizit kartu na kojoj pise da ubuduce imam popust od 10% a verovatno i oni to imaju sada zavedeno kod njih.
User avatar
Djordje
Administracija
Posts: 7362
Joined: 31. Dec 2009, 03:30
Contact:

Re: Porudzbina

Post by Djordje »

Pitao sam, i naglasio za popust.
Pozitivna iskustva sa prethodnih kupovina mozete procitati ili ostaviti ovde.
User avatar
Djordje
Administracija
Posts: 7362
Joined: 31. Dec 2009, 03:30
Contact:

Re: Porudzbina

Post by Djordje »

for 1 x 125 mm poolshield to serbia post normal international post £10.54 total
Pozitivna iskustva sa prethodnih kupovina mozete procitati ili ostaviti ovde.
Draza76
Posts: 42
Joined: 28. Jan 2010, 18:37

Re: Porudzbina

Post by Draza76 »

To je ok.Ispali su korektni.Kada se od 7.14 funti odbije 10% i doda postarina od 4.40 funti onda tako ispada.
Reci mi koliko ukupno da uplatim tj sa tvojom provizijom?
denisga2003
Bivši saradnik
Posts: 201
Joined: 16. Jan 2011, 19:31

Re: Porudzbina

Post by denisga2003 »

Ovaj artikal vas izadje sa nasom uslugom 1550din
(minimalna provizija je 300din pa smo tako i racunali) :!:

Pozdrav, vas ebay-srbija.co.cc
Draza76
Posts: 42
Joined: 28. Jan 2010, 18:37

Re: Porudzbina

Post by Draza76 »

Pozdrav momci,
Koliko bih trebao da uplatim para za ovaj artikal?
http://www.ebay.co.uk/itm/SMOKED-REAR-T ... 588d64823a
User avatar
Djordje
Administracija
Posts: 7362
Joined: 31. Dec 2009, 03:30
Contact:

Re: Porudzbina

Post by Djordje »

Zdravo,
za ovaj predmet trebate da uplatite 4050 dinara. U cenu je uracunata cena predmeta postarina i provizija.
Pozitivna iskustva sa prethodnih kupovina mozete procitati ili ostaviti ovde.
Draza76
Posts: 42
Joined: 28. Jan 2010, 18:37

Re: Porudzbina

Post by Draza76 »

Djordje,ovaj prodavac mi je sumnjiv.O cemu se radi.U pitanju je folija koja se koristi za zatamnjivanje farova na kolima i ona je specijalne namene jer ne smanjuje intenzitet svetla na kolima a spolja su farovi zatamnjeni.Sada sam video da ih ovaj prodavac prodaje u neoriginalnoj ambalazi tako da sumnjam da on u stvari prodaje obicnu transparentnu foliju za vitraze koju kupuje po veoma niskim cenama kao specijalnu foliju za automobile po mnogo visim cenama.Da to kosta malo manje para,ja bih ipak porucio i isao na rizik ali za 40 eur ne bih da rizikujem.
Nasao sam radnju u UK koja ima i prodaje ove folije ali je nema na ebay-u.Takodje salju po celom svetu.Kontaktirao sam ih i rekli su mi da mozes ti da platis a da posalju na moju adresu.
Da li bi ti mogao to da uradis a ja cu ih ponovo kontaktirati da ih pitam za tacnu cenu postarine.Takodje bih ti dao link sajta i objasnio koju foliju hocu (boja i dimenzija).
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests